NASZA MISJA

NASZA MISJA

Naszym zadaniem jest umożliwienie w Polsce szybkiego dostępu do odczynników chemicznych najwyższej jakośći dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, insytutów naukowych i innych spokrewnionych z nie tylko z przemysłem chemicznym firm.

Naszym priorytetem jest spełnienie wszystkich życzeń nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość, konkurencyjna cena oraz szybkie dostarczanie odczynników chemicznych odgrywa kluczową rolę w osiąganiu sukcesów przez producentów i instytutów naukowych. Będziemy dostarczać!

Naszą intencją jest umacniać z sukcesem logistyke przemysłu chemicznego w i dla Polski.

KONTAKT

KONTAKT

J. KACZMARCZYK
(Business Manager)
Email: info(at)chemiatrade.com

ADRES

ADRES

CHEMIATRADE s.z.o.o
ul. Kopernika 1/32
44-117 Gliwice
POLAND
NIP: 642-26-53-147
REG0N: 276701711

TELEFONY

TELEFONY

Tel / Fax: +48-32 23 99 164
Tel.kom.: +48-603 660 628

INFORMACJA :
Państwa dane osobowe, pobierane przez stronę internetową, znajdą się w systemach informatycznych firmy CHEMIATRADE s.z.o.o  z siedzibą ul. Kopernika 1/32, 44-117 Gliwice, będącej jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Są to następujące dane: adres e-mail, pliki cookie, statystyki google analytics. Dane zbierane są zgodnie z art.5 pkt 1 lit. f w sposób minimalny. Kontakt z Administartorem Danych Osobowych: email: info(at)chemiatrade.com
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ponadto, w każdej chwili posiadają Państwo prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych. Czytaj politykę prywatności.